X
تبلیغات
رایتل

انواع فعالیت های بانکی
 


سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت
مشتریان گرامی می‌توانند با افتتاح حساب سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه مدت وجوه خود را به حساب مورد نظر واریز و به سهولت برداشت نمایند و علاوه بر آن از سود سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت بصورت روزشمار بهره‌مند گردند.

سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت ویژه (۳ ماهه):
سپرده مذکور برای مدت ۳ ماه تمام نزد تمام نزد بانک تودیع می گردد. نرخ سود این حساب بیشتر از نرخ سود سپرده کوتاه مدت می باشد و حسب نظر مشتریان گرامی به صورت ماهانه و یا در پایان دوره (سود در سررسید) با نرخ های تعیین شده قابل پرداخت است. ضمنا اصل سپرده در سررسید در صورت جاری بودن سپرده و دستور مشتری با شرایط جدید قابل تمدید خواهد بود.

سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت ویژه (۶ ماهه):
سپرده مذکور برای مدت ۶ ماه تمام نزد تمام نزد بانک تودیع می گردد. نرخ سود این حساب، حسب نظر مشتریان گرامی به صورت ماهانه ، سه ماهه و یا در سر رسید با نرخ های تعیین شده قابل پرداخت و اصل سپرده نیز در سررسید در صورت جاری بودن سپرده و دستور مشتری با شرایط جدید قابل تمدید خواهد بود.

سپرده سرمایه گذاری بلند مدت یک، دو، سه، چهار و پنج ساله
حساب سپرده سرمایه‌گذاری بلند مدت به سپرده‌ای اطلاق می شود که متقاضی برای مدت معین (یک، دو، سه، چهار و پنج سال) وجوه خود را نزد بانک سپرده گذاری می نماید و از سود روز شمار که بصورتماهانه سه ماهه و شش ماهه و سالانه پرداخت می گردد بهره مند می شود.

محاسبه نرخ سود سپرده های سرمایه گذاری
 

 

http://bpi.ir/?investmentنوشته شده در تاریخ پنج‌شنبه 14 مرداد‌ماه سال 1389 توسط مرجان
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگ