X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

انواع فعالیت های بانکی
 


کارت خرید اینترنتی سامان ابزاری است که شمامی تواید از طریق سایتهای فروش اینترنتی طرف قرار داد بانک سامان یا هریک از بانکهای عضو شبکه شتاب نسبت به خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود اقدام نمایید.

  • مزایای کارت خرید اینترنتی سامان برای دارندگان کارت

شما می توانید با در اختیار داشتن کارت خرید اینترنتی سامان از سایتهای معتبر فروش اینترنتی که طرف قرارداد بانک سامان می باشند خرید و از ازمزایای ویژه در نظر گرفته شده برای مشتریان خرید اینترنتی چون امکان خرید با سهمیه ویژه فروش اینترنتی خدمات عمومی ( اختصاص 20 درصد از سهیمه بلیط قطار و هواپیما) و تخفیفات ویژه فروشگاهها بهره مند شوید.
همچنین از آنجا که کارت خرید ابزاری برای شخصی سازی پول شماست مبلغ کارت خرید در صورت مفقود شدن کارت از بین نخواهد رفت. و شما می توانید از طریق مرکز خدمات مشتریان بانک سامان مابقی وجه کارت خود را مسدود نمایید.

  • مزایای کارت خرید اینترنتی سامان برای شرکتها و سازمانها

کارت خرید اینترنتی سامان می تواند جایگزین بن و حواله های غیر نقدی اعطایی سازمانها به کارکنانشان باشد.شرکتها و سازمانها ی متقاضی کارتهای خرید اینترنتی بانک سامان می توانند کل بهای کارتها را نقدی و به صورت یکجا به بانک بپردازد. در این صورت بانک علاوه بر صدور کارتهای در خواستی ، تعدادی کارت نیز به عنوان هدیه دراختیار آن شرکت قرار میدهد. د رغیر اینصورت با پرداخت بخشی از بهای کارتهای درخواستی، کل کارتهای مورد نیاز خود را از بانک دریافت نموده و برای پرداخت مابقی آن نیز از بانک تسهیلاتی با نرخ سود توافقی دریافت می کند 
همچنین در صورت خرید بیش ا ز10 هزار کارت امکان حک آرم و نشان شرکتها بر روی کارت های خریداری شده میسر می باشد.

  • دستور العمل استفاده از کارت خرید اینترنتی :

کارت شما دارای PAN (شماره کارت) ، PIN (رمز کارت) ، تاریخ انقضا و شماره سریال می باشد.جهت استفاده اسکرچ روی شماره کارت و رمز را پاک کنید تا بهنگام خرید با وارد کردن آن در صفحه پرداخت سایت مرحله پرداخت را انجام دهید.
برای خرید کالا یا خدمات از طریق اینترنت پس از انتخاب سرویس مورد نظر و توافق با فروشگاه الکترونیکی گزینه پرداخت از طریق کارت را انتخاب نمایید تا به صفحه پرداخت بانک سامان به آدرس www..sb24.com وارد شوید
پس از مشاهده صفحه پرداخت ابتدا شماره کارت و سپس کلمه عبور را وارد نمایید. سپس، صفحه پرداخت از شما کد سه رقمی کارت را می خواهد (cvv2) که این کد سه رقمی همان سه رقم آخر شماره کارت است.
دقت کنید شماره کارت 19 رقم است که 16 رقم آنرا در قسمت شماره کارت صفحه پرداخت و سه رقم آخر آنرا در قسمت کد سه رقمی کارت یعنی (cvv2) تایپ می کنید.
پس از ورود کد سه رقمی تاریخ انقضا و کد پستی ده رقمی خود را وارد نموده و پس از چک کردن مبلغ خرید دکمه تایید را انتخاب و به سایت اصلی باز خواهید گشت.

  • مبلغ کارت:

کارتهای خرید اینترنتی سامان در مبالغ 200 هزار ریال، 500 هزار ریال و یک میلیون ریال قابل صدور می باشند.

  • نحوه تهیه:

شما می توانید کارتهای خرید اینترنتی سامان را از طریق دفاتر شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، شعب بانک سامان، شرکت پرداخت الکترونیک سامان و کلیه فروشگاههای شرکتهای طرف قرار داد فروش اینترنتی بانک تهیه نمایید. همچنین می توانید با شماره تلفن 6959045 – داخلی 1136 مرکز خدمات مشتریان تماس و نسبت به خرید کارت اقدام نمایید
 

*در صورت بروز هر گونه مشکل در فرایند خرید مربوط به کارت با مرکز خدمات مشتریان تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز نسبت به رفع آن اقدام نمایند. در غیر اینصورت به شعبه پستی که کارت را خریداری نموده اید مراجعه و نسبت به تعویض کارت اقدام نمایید. 

 

 

http://www.sb24.com/نوشته شده در تاریخ پنج‌شنبه 14 مرداد‌ماه سال 1389 توسط مرجان
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگ